Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

14.02.2016

Bestseller Empiku dla "Red Lipstick Monster"

Książka „Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu" Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu otrzymała nagrodę Bestseller Empiku 2015 w kategorii poradniki. Bestsellery Empiku to tytuły, które najchętniej wybierali klienci 227 salonów Empik w całej Polsce oraz w sklepie internetowym empik.com w ciągu minionego roku. Każdy zakup to jeden głos. Laureaci są zatem wybierani w gigantycznym plebiscycie, w którym odbiorcy kultury od początku stycznia do końca grudnia oddają kilkadziesiąt milionów głosów.

Do nagrody było nominowanych siedem książek Grupy Wydawniczej Znak: „Arena szczurów" Marka Krajewskiego, „Czas pokaże" Anny Ficner-Ogonowskiej, „Najgorszy człowiek na świecie" Małgorzaty Halber. „Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych" Andrzeja Maleszki, „Fangirl" Rainbow Rowell, „Losing Hope" Colleen Hoover i „Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu" Ewy Grzelakowska-Kostoglu.

Najpopularniejsza blogerka makijażowa w Polsce nauczy cię perfekcyjnego make-upu

Nieważne, ile masz czasu i ile pieniędzy wydajesz na kosmetyki
– Ewa z RED LIPSTICK MONSTER pokaże ci, co zrobić, by wyglądać oszałamiająco!

Ta książka pozwoli ci zrozumieć zasady makijażu. W końcu znajdziesz odpowiedź na pytania:
Jak dobrać odpowiedni podkład?
Jak zrobić perfekcyjną kreskę na powiece?
Jak w prosty sposób konturować twarz?
Jak dobrać makijaż do okularów?
Jak skompletować makijażowy niezbędnik?

#redlipstickmonster #tajnikiRLM #flowbooks


Red Lipstick Monster to najpopularniejszy kanał makijażowy na polskim YouTubie, który każdego miesiąca ogląda ponad pół miliona internautek.

Jego twórczyni, Ewa Grzelakowska-Kostoglu – wizażystka i piercerka – zdradza wypracowane przez lata tajniki makijażu. Radzi, jak wykorzystać je w praktyce, by czuć się pięknie każdego dnia.

Pozycja obowiązkowa na półce każdej kobiety – niezależnie od wieku, typu urody oraz tego, jakie są jej umiejętności w sztuce makijażu!