Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

01.12.2017

Grudniowe spotkania z Markiem Krajewskim

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Markiem Krajewskim, które odbędą się w następujących dniach:

 


3.12 (niedziela), godz. 12:00, WROCŁAW

Marek Krajewski podpisuje książkę "Mock. Ludzkie zoo" we wrocławskiej Hali Stulecia na stoisku Wydawnictwa Znak (71).

4.12 (poniedziałek), godz. 18:00, KATOWICE

Wieczór autorski Marka Krajewskiego w Centrum Sztuki Filmowej / Kino Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Po spotkaniu seans filmu francuskiego ,,36'' -wybranego przez M. Krajewskiego - w reż. O. Marchala.

5.12 (wtorek), godz. 19:00, LUBLIN

Wieczór autorski Marka Krajewskiego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (Gmach Główny, sala GG-208, Al. Racławickie 14).

Ostatni krąg zła

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego przeciwnik – Gad – ma potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym.

Mock staje przed dramatycznym wyborem: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? By ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach, a pogoń za złoczyńcą zaprowadzi go na granicę człowieczeństwa. Przekona się, że natura ludzka jest bardziej okrutna niż bezlitosna afrykańska dżungla.

Marek Krajewski – autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.