Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

12.10.2016

Na ratunek porwanemu pisarzowi!

Byliście kiedyś nocą w Hali Stulecia? Mieliście okazję zobaczyć niedostępne na co dzień miejsca? Nawet nie wiecie, jak łatwo się tam zgubić!

W środę 12 października we wrocławskiej Hali Stulecia zostanie zorganizowany największy w Polsce ESCAPE ROOM oparty na motywach nowej powieści Marka Krajewskiego „Mock". Celem uczestników będzie uratowanie mistrza kryminału z rąk porywaczy!

Jesteś fanem Eberharda Mocka? Czytałeś już nową powieść? A może właśnie żałujesz, że już ją skończyłeś? Chcesz osobiście spotkać Marka Krajewskiego? Możesz pomóc nam w odbiciu go z rąk porywaczy!

Jak zdobyć bilety?
Śledźcie profile na Facebooku: @matraspl oraz @krajewskimarek

Całe wydarzenie będzie można oglądać na żywo na Facebooku Autora! To ważne, bo również od osób przed monitorami komputerów, ekranami komórek i tabletów będzie zależało powodzenie akcji ratunkowej!

Już we wrześniu nowy kryminał Marka Krajewskiego

Wrocław, rok 1913.
Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal, grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery, zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą determinacją rzuca się w wir śledztwa, które jest boleśnie nieprzewidywalne – albo ocali jego karierę, albo doprowadzi go do upadku.
W Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów. Nad nimi niczym makabryczny Ikar wisi trup mężczyzny ze skrzydłami u ramion. Czy to zbiorowe samobójstwo, a może rytualny mord? Kto jest winny? Żydzi? Masoni? Mock nie przypuszcza nawet, że ta sprawa otworzy przed nim najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. I sam przekona się, że w jego zawodzie nie ma miejsca ani na zaufanie, ani na litość.