Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

02.12.2014

Poznaj przepisy Anny Starmach na święta

Boże Narodzenie tuż-tuż. Chcesz zaskoczyć rodzinę nowym wigilijnym daniem? Przyjdź na spotkanie wokół ksiązki Pyszne. Na każdą okazję. Zapraszamy do Warszawy, 2 grudnia.

Wraz z upływem lat, rozrastaniem się rodzin, napływającymi ze świata wyrafinowanymi nowinkami i naszą coraz większą kulinarną elastycznością otwieramy się na nowe - choć nadal bardzo klasycznie świąteczne - smaki. Wprowadzamy wariacje na temat grzybowych, bigosów, pierogów z kapustą, świątecznych pieczeni czy tradycyjnych ciast. Może i w twoim domu jest już miejsce na nową tradycję? /fragment przedmowy do rozdziału „Boże Narodzenie"/

Poznaj ukochane świąteczne przepisy Anny Starmach : wiele z nich, jak na przykład kaczkę, możesz podać podczas uroczystego obiadu. A sernik taty Ani to deser idealny na każdą okazję!

Spotkanie z Anną Starmach poprowadzi Anna Dziewit w salonie Empik Arkadia (Al. Jana Pawła II 82). Początek o godz. 18.00.

Z Anią Starmach każde danie będzie PYSZNE!

fot. materiały prasowe Znak Literanova

Z Anią Starmach każde danie będzie PYSZNE!

Sernik właśnie opadł, ryba jest jeszcze surowa, a goście już pukają do drzwi? Nie panikuj!
Przygotuj dania, które zawsze się udają.

Spraw, aby każda chwila była wyjątkowa: niespodziewanych gości poczęstuj cynamonową bułeczką, romantycznemu spotkaniu we dwoje dodaj pikanterii, atmosferę świąt przywołaj zapachem drożdżowego ciasta.

Ania Starmach zdradza proste przepisy na dania, które zachwycają. Pokazuje też, jak krok po kroku przygotować pozornie skomplikowane potrawy – od dziś tort czy kaczka nie będą wyzwaniem, a staną się twoim daniem popisowym.

A ponadto rady: jak zorganizować pracę w kuchni, czy warto zainwestować w dobry nóż, jak długo przechowywać produkty w zamrażarce i co zawsze warto mieć w lodówce?Szukasz pomysłu na prezent? Zobacz nasze nasze kulinarne gadżety:

Zobacz jak je otrzymać