Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

12.10.2014

Rekolekcje akademickie z Szymonem Hołownią

Działające przy szczecińskim klasztorze ojców Dominikanów Duszpasterstwo Akademickie „BRAMA" zaprasza na rekolekcje akademickie „na dobry początek", które poprowadzi Szymon Hołownia - znany dziennikarz i publicysta.

 

rekolekcje

 

Rekolekcje zatytułowane „3 sposoby na otyłość duszy" odbędą się w dniach od 12 do 14 października 2014 roku (niedziela-wtorek) po Mszy Świętej o godz. 19.00.

W ramach rekolekcji zapraszamy na spotkanie z Szymonem Hołownią na Uniwersytecie Szczecińskim, które odbędzie się w poniedziałek, 13 października, o godz. 16.00, w Instytucie Pedagogiki przy ul. Ogińskiego 16/17 (przy Jasnych Błoniach). W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań naszemu rekolekcjoniście.

Ta książka to duchowy zasilacz! Zupełnie nowy przepis na życiową pełnię!

Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób!

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka…
… akcja – regeneracja!
Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo!

„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.
(fragment książki)