Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

30.11.2014

Skauci Europy zaprosili Herbich i Hołownię

Forum Młodych to coroczny weekend formacyjno-rozrywkowy z cyklem konferencji i sobotnią imprezą organizowany przez Skautów Europy. Jego celem jest poszerzenie horyzontów intelektualnych oraz duchowych uczestników, motywowanie do rozwoju osobistego, zachęcenie do służby na rzecz wspólnoty, promowanie patriotyzmu i dobrych życiowych wzorców oraz postaw.

W tym roku wykłady wygłoszą m.in. Anna Herbich, autorka książki Dziewczyny z Powstania na temat życia w czasie Powstania Warszawskiego oraz Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta. Autor niedawno wydanego w Znaku Holyfood skupi się na ewolucji katolicyzmu w krajach rozwijających się.

Na wystąpienie Anny Herbich zapraszamy w sobotę 29 listopada w godz. 16.00-17.30. Szymon Hołownia swoimi refleksjami z uczestnikami Forum podzieli się w niedzielę 30 listopada od 11.30 do 13.00.

Forum Młodych 2014 odbędzie się w Warszawie, w gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Jest to inicjatywa Skautów Europy - Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza" Federacji Skautingu Europejskiego.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie Skautów Europy.

fot. fragment plakatu promującego wydarzenie

Książki