Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

19.11.2015

Spotkanie z Markiem Kondratem w Arkadii

W czwartek 19 listopada zapraszamy do Empiku Arkadia w Warszawie na spotkanie z Markiem Kondratem i opowieść o jego książce „Winne strony. Opowieść o pasji, która odmienia życie".

Marek Kondrat u szczytu kariery aktorskiej zszedł ze sceny i zniknął z kinowych ekranów. W połowie życia, krok za krokiem, zaczął odkrywać nowy świat, którego centrum stanowi vitis vinifera - winna latorośl. Przygoda zamieniła się w pasję, a ta - w sposób na życie.

Zapraszamy na premierowe spotkanie z autorem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 w empiku Arkadia (al. Jana Pawła II 82).

Opowieść o pasji, która zmienia życie.

Kamery, światła jupiterów i czerwone dywany Marek Kondrat zamienia na równe rzędy winnych krzewów i mroczne piwnice. U szczytu kariery aktorskiej schodzi ze sceny i znika z kinowych ekranów. W połowie życia, krok za krokiem, odkrywa nowy świat, którego centrum stanowi vitis vinifera – winna latorośl. Przygoda zamienia się w pasję, a ta – w sposób na życie.
Świat wina Marka Kondrata to podróże w bliskie i dalekie regiony, to nieustanne odkrywanie krajobrazów, ich barw, smaków i zapachów, to spotkania z ludźmi, którzy, tak jak on, wybrali i pokochali wino.
Marek Kondrat zabiera czytelników w podróż dookoła świata: od spalonej słońcem Toskanii przez górzystą Amerykę Południową po wyspy Nowej Zelandii, bo – jak mawiają – wino pite tam, skąd pochodzi, smakuje najlepiej.