Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

28.09.2014

Szymon Hołownia w Lesie Bieleńskim

Ciekawi Cię przepis na zdrowe życie duchowe? Jeśli tak, przyjdź na spotkanie wokól książki Holyfood w niedzielę 28 wrzesnia o godz. 11.00. Zapowiada się nieziemsko!

Szymon Hołownia w Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe daje kilka zestawów skutecznych duchowych diet, pozwalających nam we własnym życiu „wysmażyć cuda" i uniknąć losu „duchowego zombie".

Niech czytelnik dosypie trochę tego, co sugeruje, odejmie to, czego polecam unikać, i sam sprawdzi, czy papu stało się bardziej zjadliwie, czy nie. (fragment książki)

Szymon Hołownia jest dziennikarzem i publicystą, współpracuje z telewizją TVN. W grudniu 2012 roku uruchomił portal internetowy Stacja 7. Był dyrektorem programowym kanału Religia.tv. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Nagrody Dziennikarskiej „Ślad". Laureat Wiktora Publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo.

 

Spotkanie z: Szymonem Hołownią

Data spotkania: Niedziela, 28 września 2014

Godzina: 11:00

Gdzie: Kościół Pokamedulski pw. Niepokalanego Poczęcia NMP - parafii pw. Bł. Edwarda Detkensa spośród Stu Ośmiu Męczenników (ul. Dewajtis 3, Warszawa)

Ta książka to duchowy zasilacz! Zupełnie nowy przepis na życiową pełnię!

Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób!

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka…
… akcja – regeneracja!
Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo!

„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.
(fragment książki)