Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

19.01.2015

Trasa autorska Joanny Bator

W książce Wyspa łza pisarka i fotograf ruszają śladem zaginionej Sandry. Tam, gdzie kończy się jej trop, zaczyna się mroczna opowieść o miłości, samotności i pisaniu.

O podróży na Sri Lankę, wyspę w kształcie łzy, o bramie do świata Joanny Bator i jej bliźniaczki opowie sama autorka podczas spotkań w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Szczegóły poniżej:

15 stycznia (czwartek) o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 104/122.

Następnego dnia (16 stycznia) również o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie w Krakowie w salonie Empik Bonarka (ul. Kamieńskiego 11).

19 stycznia (poniedziałek) o godzinie 18.00 Joanna Bator będzie gościła w Łodzi w salonie Empik Manufaktura mieszczącego się przy ul. Karskiego 5.


ZAPRASZAMY!

 

fot. Rafał Masłow

Znikła bez śladu. Opowieść o mrocznej bliźniaczce

Co robi Joanna Bator, którą prześladują słowa „znikła bez śladu”?
Szuka po omacku. Czeka na znak. Na Sandrę Valentinę, która w 1989 roku znikła bez śladu i do dziś nie odnaleziono jej ciała.

Pisarka i fotograf ruszają śladem zaginionej Sandry. Tam, gdzie kończy się jej trop, zaczyna się mroczna opowieść o miłości, samotności i pisaniu. O podróży na Sri Lankę, wyspie w kształcie łzy, bramie do świata Joanny Bator i jej bliźniaczki...

Zdjęcia Adama Golca ilustrują tę mroczną podróż na wyspę, gdzie ludzie i miejsca istnieją jednocześnie w rzeczywistości i w świecie czarnej magii.