Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

05.04.2016

Zapraszamy na spotkanie z... Czarownicą

Chodzą słuchy, że Anna Litwinek to... współczesna czarownica. Właśnie napisała powieść o odkrywaniu siebie i sił drzemiących w każdej kobiecie...

We wtorek 5 kwietnia zapraszamy do Radomia na spotkanie z autorką „Czarownicy" - uwodzicielskiej opowieść o kobiecej sile, miłości i magii. Spotkanie odbędzie się w ramach 39. Radomskiej Wiosny Literackiej. Zapraszamy o godz. 19 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu (ul. Piłsudskiego 12, sala nr 36).

Uwodzicielska opowieść o kobiecej sile, miłości i magii

Sonia Hunamska prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele. Komuś jednak bardzo zależy, by jej artykuł nigdy nie ujrzał światła dziennego.
Za dnia bohaterka próbuje odkryć prawdę, a w nocy dręczą ją niepokojące sny. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie kobiety w jej rodzinie posiadają pewien dar. Daje on siłę, ale może też okazać się przekleństwem… To przecież przez niego zaginęła przed laty jej matka.
Na szczęście w drodze ku przeznaczeniu Sonia nie jest sama. Przewodniczką po świecie magii staje się ciocia Hala. Nie brak także mężczyzn gotowych stanąć po jej stronie. Czy Sonia zaufa ekscentrycznemu archeologowi, czy może diabelnie przystojnemu adwokatowi? Z kim zdecyduje się związać swój los?
Powieść Anny Litwinek pokazuje, jak ważne jest, by iść za głosem serca, odnaleźć wewnętrzną siłę i kobiecość.


Anna Litwinek - od dziecka marzyła o lataniu. Każdy grosz ze sprzedaży książki przeznaczy na zakup samolotu. Prędzej, czy później spełni marzenie latając nie tylko na stronach powieści.