Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

09.12.2018

Trzech autorów Znaku w finale Nagrody Teresy Torańskiej

Wyróżnienia są przyznawane najlepszym autorom, uczestnikom życia społecznego, gospodarczego i politycznego w czterech kategoriach: Najlepszy materiał dziennikarski, Najlepsza książka, Najlepsze w Internecie oraz Działalność publiczna.

Konkurs „Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej jest wspólną inicjatywą tygodnika Newsweek Polska oraz Fundacji im. Teresy Torańskiej. Misją konkursu jest propagowanie kultury słowa w życiu publicznym oraz promowanie autorów znaczących materiałów dziennikarskich i postaw prospołecznych.

W gronie ubiegłorocznych laureatów Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej znaleźli się: Wojciech Bojanowski za „Reportaż o Igorze Stachowiaku", Agnieszka Dauksza, autorka książki „Klub Aushwitz i inne kluby", Paweł Kapusta za materiał „Trudno ratować kogoś, kogo życie rozlało się po podłodze i kapie" oraz Maja Ostaszewska za działalność publiczną.

W VI edycji konkursu Kapituła przyzna nagrody w czterech kategoriach: Najlepszy materiał dziennikarski opublikowany drukiem, online, w telewizji bądź w radiu; Najlepsza książka z zakresu literatury faktu; Najlepsze w Internecie oraz Działalność publiczna. Pełna lista nominowanych - tutaj

Wszystkim nominowanym gratulujemy, a za nszych autorów trzymamy kciuki! Rozstrzygnięcie konkursu 9 grudnia 2018. 

Książki