Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nasze wydawnictwa

Informacje o Znak JednymSłowem

Znak Jednym słowem

Znak JednymSłowem wydaje książki dla czytelników, którzy wiedzą, czego chcą. Jeśli poradnik – to solidny i praktyczny. Jeśli biografia – to inspirująca. Jeśli romans – to wzruszający i ponadczasowy. A jeśli powieść – to taka, po przeczytaniu której nic już nie jest takie, jak wcześniej.

W JednymSłowem ukazują się bestsellerowe powieści Jojo Moyes(Zanim się pojawiłeś) i Katarzyny Michalak(Saga Przytulna) oraz beletryzowane biografie mniej lub bardziej znanych Polek pióra Katarzyny Drogi. Wydajemy również najpopularniejsze romanse BookToka, których lektura wzrusza (Pod drzewem sykomory B. Celeste), rozśmiesza (To Hate Adam Connor Elli Maise) lub zachwyca (Archer’s Voice Mii Sheridan).

Z naszych starannie dobranych książek kucharskich dowiecie się, jak gotuje Przemysław Klima – szef jedynej w Polsce dwugwiazdkowej restauracji (Fun dining), jak upiec najlepszy chleb świata (Tartine Bread), jak samemu zrobić hummus (Hummusy i pasty) albo jak osiągnąć mistrzostwo smaku przy użyciu czterech składników według Samin Nosrat (Salt, Fat, Acid, Heat).

Na poprawę humoru proponujemy natomiast serię przezabawnych, podszytych ironią książek Pani Bukowej i Pana Buka oraz felietonów najbardziej Typowego Kota polskiego internetu. Ci, którzy uwielbiają kreatywność, nie powinni przegapić książek craftowych: o urządzaniu wnętrz (Mieszkaj pięknie), o tworzeniu ceramiki (Warsztat ceramika) czy o sztuce wyplatania makram. Jednym słowem – wydajemy to, co lubimy!

Zespół
Anna Steć – dyrektor wydawnicza
e-mail: stec@znak.com.pl

Redakcja
Olga Orzeł
e-mail: orzel@znak.com.pl

Dział marketingu
Marta Greczka
e-mail: greczka@znak.com.pl

Inne wydarzenia
...