Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Małgorzata Braunek, Artur Cieślar

Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko. Małgorzata Braunek w rozmowie o życiu z Arturem Cieślarem

Małgorzata Braunek - we wszystkich odsłonach...

Ikona polskiego kina u szczytu sławy, rozczarowana dotychczasowym życiem, także sobą, wyrusza do Indii i Tybetu, gdzie spotyka Dalajlamę. Odkrywa świat buddyzmu i samą siebie. Pytanie „kim jestem?” powraca do niej obsesyjnie. Dlatego wytrwale kroczy drogą zen. W końcu sama zostaje nauczycielką buddyzmu - prowadzi medytacje. Po latach nieoczekiwanie wraca na ekrany. Dlaczego i czy wbrew sobie?

O swoich wątpliwościach, wyborach życiowych i rodzącej się świadomości tego, kim naprawdę jest... o fascynującym i kolorowym życiu, z dystansem i poczuciem humoru rozmawia z Arturem Cieślarem.

Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-09-25

ISBN: 978-83-240-2179-6

Opracowanie graficzne: Paweł Panczakiewicz / PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN

Materiały o książce

ze wstępu Artura Cieślara

”Kim jest Małgorzata Braunek? Kim jest kobieta, która budzi dobre i ciepłe uczucia milionów widzów po latach znów mających szansę oglądać ją na małym ekranie? Jak wygląda jej życie? Kim są ludzie wokół niej? Kim najbliżsi: mąż Andrzej Krajewski i dzieci - Xawery Żuławski i Orina Krajewska? Kim byli ci, których już nie ma: rodzice, nauczyciele, mentorzy, zmarli przyjaciele? W jakiej mierze czuje się spełniona, a w jakiej wciąż nienasycona i poszukująca? Jakim procesem jest jej życie? I jak je rozumie? Mnóstwo pytań i ta jej opowieść...”


Z Małgorzatą Braunek i Arturem Cieślarem rozmawia Tomasz Kosiorek

Małgorzata Braunek na Targach Książki w Krakowie

Recenzje

Książka o cudownej kobiecie
29 31
Cudownie wydana książka o cudownej kobiecie, kupiłam ją na jesieni 2012 r. Teraz to jest jakby relikwia o człowieku, przemianie, którą przeszła i spojrzeniu na życie. Dziękuję Pani Małgorzato, Pani piękny uśmiech z okładki niech rozpromieni smutne serca.
>>> czytaj więcej
Ciepła i refleksyjna
81 58
Jest to jedna z takich książek, które dają spory zastrzyk energii i życiowej mądrości. Pani Małgorzata ma w sobie dużo takiej właśnie życiowej mądrości, więc warto z niej czerpać, przy okazji może coś zmienić we własnym życiu. Książka ciepła, refleksyjna, ale też pełna humoru i ciekawostek.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.