Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Magic Molly. Tajemniczy kucyk

Aby dzieciństwo było pełne magii

Czytając mojemu dziecku tę książkę widziałam, że Alicji oczka coraz bardziej się zamykają. Jednak gdy dotarłam do miejsca, w którym okazało się, że Sopelek jest jednorożcem, oczka moje córeczki stały się znów okrągłe i pełne energii, a buzia rozchyliła się w pełnym skupieniu. Koniki konikami, ale historia o tak niezwykłym zwierzęciu spodobała się Alicji jeszcze bardziej. Moje dziecko słuchało grzecznie całej książki i za nic w świecie nie chciało usnąć, a gdy dotarłam do końca buzia jej się uśmiechnęła i usłyszałam: "chcę jeszcze!".

 

Te magiczne opowieści Holly Webb to ciekawa odmiana dla każdego małego miłośnika jej twórczości. Opowiadania są pełne czarów, co każde małe dziecko jak sądzę bardzo lubi. Moja Alicja wierzy w czary i magię, wierzy we wróżki, elfy, pegazy, jednorożce itp. A ja bardzo się z tego cieszę, bo dzięki temu jej dzieciństwo wydaje się jeszcze bardziej beztroskie i magiczne.


Recenzent: Anna Radziach

Molly ma magiczne zdolności – potrafi rozmawiać ze zwierzątkami!

Do kuźni dziadziusia Molly trafia kucyk Sopelek, który za nic w świecie nie pozwala się podkuć. Nie jest to jednak zwykły konik - ma wyjątkowy sekret. Tak naprawdę jest jednorożcem. Molly musi mu pomóc odzyskać wolność i odnaleźć miejsce, gdzie będzie szczęśliwy.

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly!