Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Opowieści o Niewidzialnym

Boże gdzie i kim jesteś?

Boże gdzie i kim jesteś? Pytanie to stawiają sobie i światu bohaterowie trzech opowieści zebranych w jednym tomie wzbogaconym pięknymi ilustracjami. Zaciekawienie Niewidzialnym, niepokój o bliskich, o własne życie przewijają się przez kolejne strony opowieści - zupełnie jak w życiu. Poszukiwanie własnej wartości, poszukiwanie przyjaciół, dobra w świecie, próba uporządkowania tego, co spotyka bohaterów - samo życie! Kto i gdzie ustanowił taki porządek rzeczy? To w końcu Boże gdzie i kim jesteś?
Recenzent: Monika Nowikow

Te opowieści mówią o nadziei, miłości, śmierci, tolerancji, pokonywaniu własnych lęków i poszukiwaniu tożsamości

Zbiorowe, pięknie ilustrowane wydanie trzech bestsellerowych powieści Erica-Emmanuela Schmitta - Oskar i pani Róża, Pan Ibrahim i kwiaty Koranu oraz Dziecko Noego. W swych książkach Schmitt pokazuje, że wymiar duchowy, niezależnie od tego, jaką religię wyznajemy, stanowi istotną część naszego życia i uczy czytelników otwartości wobec niego.

Te opowieści mówią o nadziei, miłości, śmierci, tolerancji, pokonywaniu własnych lęków i poszukiwaniu tożsamości. W sposób zabawny i wzruszający opisują relacje między dziećmi a dorosłymi, dzięki którym każda ze stron zyskuje coś bardzo ważnego.