Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

"Dowód" świat jest taki, jaki powinien być i nie mamy czego się lękać.

Książkę "Dowód" przeczytałam lekko i przyjemnie. Niemniej jednak ciężko czyta się pierwsze 50stron, gdyż są to fakty naukowe i fakty o pracy ludzkiej mózgu, o wszechświecie i rzeczywistości naukowej. Autor balansuje w Krainie Widzianej z Perspektywy Dżdżownicy, Sielskiego tunelu i Nieopisanego Niebiańskiego Jądra. Jak sam, siebie określa-doświadczył zjawisk neurochirurgicznych od środka.


Musiał połączyć własne przeżycia z ustaleniami nauki, będąc zatwardziałym niewierzącym. Przez 40 lat ufał jedynie faktom i całkowicie nie wierzył w istnienie Boga. Po 7 dniach bycia w śpiączce, stwierdził, że bezpośredni kontakt z Bogiem, to najbardziej niezwykłe przeżycie, jakie można sobie wyobrazić. Przeżycie najbardziej naturalne, ponieważ Bóg jest zawsze w nas obecny. Bóg, Wszechwiedzący,
Wszechmocny, Osobowy i Kochający nas bezwarunkowo. Jesteśmy wszyscy jednością dzięki związkowi z Bogiem.
Autor i jednocześnie główny bohater, znakomicie sprawdził się w swojej podwójnej roli na piątkę z plusem.


Książkę tę polecam serdecznie dla wierzących i niewierzących, dla młodych i dojrzałych ludzi bez względu na wiek i bez względu na płeć. Naprawdę jest warta przeczytania:)
Alicja


Recenzent: Alicja Karwowska

Stwórz wyjątkowe i piękne przedmioty

Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych "Tajników makijażu".

Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!
Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:
• aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,
• aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,
• a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.

Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!

#tajnikiRLM #RedLipstickMonster #FlowBooks

"Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasu, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich".
Ewa Grzelakowska-Kostoglu