Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu

Fantastyczna treść

Już okładka mnie zachwyciła, a gdy otworzyłam książkę, to byłam jeszcze bardziej zachwycona. Zwłaszcza pięknym listem wprowadzającym od osoby, którą uwielbiam.

To że Ewa Grzelakowska uwielbia uczyć w nieszablonowy sposób, wie każdy, kto zna jej twórczość z popularnego portalu YouTube.
Treść książki jest naprawdę zachwycająca, mogą się z niej uczyć osoby, które są na początku swojej ścieżki makijażowej, jak i te, które juz jakieś pojęcie na ten temat mają. Piękne są też ilustracje i zdjęcia. Są w wyraźnych kolorach i widać, ile serca włożyła w nie autorka.
To nie jest książka do przeczytania "na raz". To jest książka, która ma uczyć, bawić i przede wszystkim skłonić do zastanowienia się nad jej treścią, żeby wynieść z niej jak najwięcej. Polecam serdecznie i gorąco tę lekturę.


Recenzent: Maja Snoch

Najpopularniejsza blogerka makijażowa w Polsce nauczy cię perfekcyjnego make-upu

Nieważne, ile masz czasu i ile pieniędzy wydajesz na kosmetyki
– Ewa z RED LIPSTICK MONSTER pokaże ci, co zrobić, by wyglądać oszałamiająco!

Ta książka pozwoli ci zrozumieć zasady makijażu. W końcu znajdziesz odpowiedź na pytania:
Jak dobrać odpowiedni podkład?
Jak zrobić perfekcyjną kreskę na powiece?
Jak w prosty sposób konturować twarz?
Jak dobrać makijaż do okularów?
Jak skompletować makijażowy niezbędnik?

#redlipstickmonster #tajnikiRLM #flowbooks


Red Lipstick Monster to najpopularniejszy kanał makijażowy na polskim YouTubie, który każdego miesiąca ogląda ponad pół miliona internautek.

Jego twórczyni, Ewa Grzelakowska-Kostoglu – wizażystka i piercerka – zdradza wypracowane przez lata tajniki makijażu. Radzi, jak wykorzystać je w praktyce, by czuć się pięknie każdego dnia.

Pozycja obowiązkowa na półce każdej kobiety – niezależnie od wieku, typu urody oraz tego, jakie są jej umiejętności w sztuce makijażu!