Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Lek na odbudowę naszego duchowego życia

Czy jesteś spragniony czegoś więcej? Czy marzysz, by żyć pełniej, lecz ogranicza cię wstyd lęk i rozczarowanie? Czy próbowałeś zapełnić puste miejsca w swoim sercu grzesznymi związkami lub działaniami, które nigdy nie przyniosły ci satysfakcji?

Tak zachęca do przeczytania tej książki jej autor. Moim zdaniem to nie są puste słowa lecące na wiatr... Każdy z nas ma z tym coś wspólnego. Nie wszyscy mają odwagę, by sięgnąć po tę pozycję, na początku też się trochę obawiałam, ale przełamałam się i teraz, kiedy to piszę, rozpiera mnie wewnętrzne szczęście.

 


Recenzent: Karolina Orędzik

Bob Schuchts

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

Bóg Cię kocha – być może ten komunikat słyszysz po raz setny. Książka, która trzymasz w ręku, udowadnia, że to nie jest puste hasło.

Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia?

Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt.