Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pożeracz snów

Miłość na pograniczu snu

"Pożeracz snów" jest kolejną z powieści typu paranormal romance. Jej nietypowa tematyka i język, jakim jest napisana wciąga od samego początku. Rozterki życiowe głównej bohaterki zaciekawiają od pierwszej chwili, a jej relacje z tajemniczym Colinem absorbują bez reszty. Zakazana miłość z dwóch różnych światów sprawia, że nie sposób oderwać się od tej książki. Książka dla każdego fana gatunku paranormal romance.


Bardzo liczę, że wydawnictwo ZNAK wyda kontynuacje tej książki. Byłaby to świetna informacja zarówno dla mnie oraz dla wszystkich fanów tego gatunku i tej książki, nie mogących doczekać się kontynuacji losów Ellie i Colina.


Recenzent: Alicja Jasiukiewicz

Bettina Belitz

Pożeracz snów

Tłumaczenie: Alicja Rosenau

Piękno naznaczone złem... Miłość na granicy jawy i snu...

Ona - wrażliwa, samotna, nie chce się pogodzić z przeprowadzką na wieś w lasach Westerwaldu.
On - niesamowicie przystojny, intrygujący i groźny. Ellie wyczuwa, że tkwi w nim głęboka tajemnica, ale choć się boi - za wszelką cenę chce się z nim spotykać.

To on - Colin Blackburn - ratuje ją w czasie burzy i od tej chwili Ellie nawiedzają niesamowite sny, groźne i jednocześnie fascynujące. Sny, które prowadzą ją na granicę dwóch światów... Dzieli ich wszystko. Łączy tylko tajemnica.