Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ocal mnie od złego

Naprawdę fascynująca

Historia Allomy bardzo mnie wzruszyła. Nie mieści mi się w głowie to, przez co Alloma jako małe dziecko i dorastająca dziewczyna, musiała przechodzić. Może jestem jeszcze dzieckiem, może nie wiem co się dzieje na tym świecie, ale wiem, że NORMALNY człowiek, nie robi takich rzeczy bezbronnym dzieciom. Myślałam, że świadkowie Jehowy, poza inną wiarą, zachowują się tak jak katolicy. Ale teraz już w to nie wierzę...
Książka jest naprawdę fascynująca.
Trafiłam na nią przypadkiem. Wzięłam ją do ręki i przeczytałam pierwsze 2 zdania. Mój wzrok przyciągnęła dziewczynka na okładce. Nie żałuję kupna lektury. Bardzo mnie wciągnęła i ... przeczytałam ją w 2 dni. To chyba był mój rekord. Szkoda, że nie ma takich lektur w szkole. Dałabym bardzo wiele, za takie interesujące, szkolne książki.
Polecam.
Recenzent: Nina Włodarczyk

Alloma Gilbert

Ocal mnie od złego

Tłumaczenie: Magdalena Filipczuk, Michał Filipczuk

Poruszająca i niezwykle szczera opowieść o drodze z piekła do normalności

Kiedy byłam małą dziewczynką, wierzyłam w to, co ciągle mi powtarzano: że jestem zła i zasługuję na tortury, bo jestem dzieckiem szatana...Alloma Gilbert była jedną z ofiar fanatyczki religijnej, która zadawała swoim adoptowanym dzieciom ogromne cierpienie.

Książka Gilbert to poruszająca i niezwykle szczera opowieść o drodze z piekła do normalności.