Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Kalendarzyk niemałżeński

Niezbędnik każdej kobiety

Książki tej się nie czyta - ją się pochłania po kawałku. Momentami wybuchamy śmiechem, a za chwilę zatracamy się w nostalgii. Tematy są zmieniane jak rękawiczki. Raz o myciu garów, a za chwilę o zdradzie czy aborcji. Tematy błahe i bardzo poważne. Wszystkie jednak dotyczą kobiecości i wszystkiego co nas matki, żony i kochanki nurtuje, bawi i smuci.


Dzięki tej lekturze bliżej poznajemy Dorotę i Paulinę - nie są to kobiety celebrytki, są takie jak my - lubią się pośmiać, ale miewają też gorsze dni. Musze się przyznać, że kilkukrotnie odrywałam się od lektury w poszukiwaniu dalszych informacji u wujka Google ;) W książce znajdziemy też kilka przepisów.


Myślę, że naprawdę każda kobieta powinna tę książkę dorwać w swoje ręce i przeczytać ;)
Zajrzyjmy w głąb siebie i doceńmy to co mamy oraz zmieńmy to co jest warte zmian.


Recenzent: Ewelina Musiał

Pochwała kobiecej przyjaźni, szczere rozmowy i bardzo osobiste listy

Paulina Młynarska i Dorota Wellman zapraszają do świata kobiecych spraw. Pogadajmy o tym, co dla nas ważne! Najlepiej z czerwonym winem albo z kawałkiem czekoladowego ciasta, które na pewno nie pójdzie nam w biodra.

Kalendarzyk niemałżeński to pochwała kobiecej przyjaźni, szczere rozmowy i bardzo osobiste listy.

Paulina i Dorota nie boją się żadnego tematu: rozmawiają o facetach i dzieciach, o swoich lękach i błędach, straconych szansach i przeszłych miłościach. O piekle, które kobiety gotują kobietom i o tym, co kobiety lubią gotować swoim facetom.
Kalendarzyk niemałżeński to książka, która powinna trafić do rąk każdej Polki – matki i singielki, feministki i tradycjonalistki, perfekcyjnej i trochę mniej doskonałej pani domu.