Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Drzwi do szczęścia

O zmianach

Zacznę od tego, że nigdy nie miałam styczności z tym autorem. Wiele razy przechodziłam obok tych książek obojętnie. Postanowiłam sięgnąć po tę książkę. Czy się zawiodłam? Przeczytajcie!

"Drzwi do szczęścia" to lekka i przyjemna książka, którą czyta się bardzo szybko. Trzeba również wspomnieć, że ma głębszy sens. Czytając ją chwilami miałam łzy w oczach, a czasami po prostu miałam wrażenie, że czytam o swoim życiu.

Książka jest o zmianach. Mówi, że nawet najmniejsze czyny, które robimy, są w stanie ułożyć nam całe życie. Mamy czworo drzwi, przez które, jeśli przejdziemy, znajdziemy szczęście. Autor pisze, że warto słuchać głosu serca i za nim iść.

Jeśli lubicie takie książki i jeśli lubicie Evansa, to jak najbardziej ta książka jest warta przeczytania.


Recenzent: Anna Tymińska

Richard Paul Evans

Drzwi do szczęścia

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Ciągle szukasz swojego miejsca na świecie?

Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć?

Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia.

Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą być początkiem wielkiej zmiany, a tym, co najbardziej nas ogranicza, jest nasz sposób myślenia i brak wiary we własne możliwości.

Richard Paul Evans odkrył znaczenie tych zasad, gdy sam stanął na życiowym rozdrożu. Dziś jest autorem bestsellerów i znanym mówcą motywacyjnym, który przemawiał w Białym Domu i w szkolnych salach, przed zwykłymi ludźmi i politycznymi liderami. Jego książki zainspirowały miliony ludzi do zmian.

Uwierz, że każdy z nas może osiągnąć szczęście i spełnienie.
Wystarczy tylko otworzyć im drzwi.