Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii. Wydanie filmowe

Prawdziwe obraz żołnierza

Każdej osobie, która chce poznać fakty dotyczącej wojny w Iraku, oraz obraz życia prywatnego (rodzinnego) żołnierza musi przeczytać tę książkę.

Książka ta naprawdę potrafi zaciekawić. Ja przeczytałem ją w trzy dni. Są momenty, przy których można się wzruszyć, pośmiać, jak i popłakać. Naprawdę świetna książka. Polecam.


Recenzent: Maciej Paździor

W KINACH FILM NA PODSTAWIE KSIĄŻKI. W roli głównej BRADLEY COOPER

„Chris Kyle opowiedział swoją historię z taką samą odwagą i męstwem, jakie okazywał w życiu i na polu walki. »Snajper« to wspaniała lektura”.
CLINT EASTWOOD

W KINACH FILM NA PODSTAWIE KSIĄŻKI.
W roli głównej BRADLEY COOPER.


Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskich sił zbrojnych i Navy SEALs.

Wrogowie nazywali go DIABŁEM.
Dla kolegów z Navy SEALs jest LEGENDĄ.

Chris Kyle był chłopakiem z Teksasu, gdy dołączył do SEALsów. Nie trzeba było długo czekać, aby okazało się, że na linii frontu młody kowboj radzi sobie równie dobrze jak na rodeo. Iraccy rebelianci wyznaczyli za jego głowę nagrodę. Pentagon potwierdził, że Kyle ma na koncie więcej niż 150 trafień. Żołnierze GROM-u nie tylko byli jego towarzyszami broni, ale nauczyli go też, czym jest Żubrówka.

W tej pełnej adrenaliny książce, o której mówiły media na całym świecie – od CNN do TVN24 – opowiada o swoim udziale w misji w Iraku i wspólnych akcjach z Polakami z GROM-u. Jego opowieść stała się bestsellerem nie tylko w USA, ale podbiła również polskich czytelników.

„Moja historia [...] jest historią o czymś więcej niż tylko o zabijaniu czy nawet o walce za kraj. Jest historią o byciu mężczyzną. I historią zarówno o miłości, jak i o nienawiści”.
(z „Prologu”)

Pierwsze wydanie książki ukazało się w 2012 roku pod tytułem „Cel snajpera”.

Od teraz "Snajper" na dvd!