Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

Pytanie razem z odpowiedzią

Właśnie dokończyłam czytać książkę, więc podzielę się refleksjami. Książkę czytałam z zapartym tchem, ciekawa czy znajdę w niej to czego szukam. Mianowicie odpowiedzi na pytanie: Czy nie jesteśmy sami?

Choć jestem osoba wierząca to jestem nią od niedawna. Wiem o czym pisze autor bo miałam bezpośrednio kontakt z neurochirurgią oraz zapaleniem opon mózgowych(tak, jak autor). Zaskakujace jest to, że książkę napisał naukowiec-lekarz, więc to osoba kierująca się bardziej logiką i nauką niż wiarą. Polecam tą książkę.

To pierwsza relacja o Niebie napisana przez sceptyka, który istnieje jest namacalny i prawdziwy, jak jego książka. Można się skontaktować z autorem, jeśli ktoś chce. Wszystko co opisuje jest boleśnie prawdziwe i przez to zastanawiające.


Recenzent: Aleksandra Domańska-Siankiewicz

Stwórz wyjątkowe i piękne przedmioty

Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych "Tajników makijażu".

Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!
Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:
• aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,
• aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,
• a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.

Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!

#tajnikiRLM #RedLipstickMonster #FlowBooks

"Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasu, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich".
Ewa Grzelakowska-Kostoglu