Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Nowe przygody Bolka i Lolka. Łowcy tajemnic

Starzy bohaterzy, nowa odsłona

Bolek i Lolek - bracia, tworzący wspaniały duet. Starsi z pewnością dobrze ich znają, młodsi mają okazję przeżyć z nimi fascynujące przygody.
Jest to zbiór 8 odrębnych opowieści, podczas których chłopcy przeżywają różne uczucia. Od całkiem przyjemnych, po strach czy zauroczenie. I ze wszystkim sobie doskonale radzą. Chociaż nie zawsze potrafią rozwiązać wszystko sami, czasem potrzebna jest pomoc dorosłych. Książka bardzo łatwa w czytaniu. Język dostosowany już dla maluszków. Obrazki są bardzo kolorowe, przyjemne. Okładka, kartki z grubszego papieru, przez co dłużej wytrzymają.
Polecam dla młodszych, nieco starszych i rodziców, aby mogli wrócić do czasów swojej młodości
Recenzent: Sylwia Wojtysiak

Seria „Bolek i Lolek" to ponad 500 000 sprzedanych egzemplarzy

Co kryje się we wnętrzu wielkiej jaskini nieopodal pola namiotowego? Czy na osiedlu grasują złodzieje psów? Skąd wzięli się Indianie w samym środku miasta?
Bolek i Lolek z zapałem podejmują się rozwiązania każdej zagadki i zwykle wychodzi z tego niezła draka. Jednak dzięki szalonym pomysłom zawsze udaje im się uratować skórę.
Krótkie, napisane barwnym językiem, idealne do wspólnego czytania przed snem (i nie tylko!) opowiadania napisali najlepsi polscy autorzy literatury dziecięcej: Anna Onichimowska, Grzegorz Gortat, Maciej Wojtyszko, Rafał Kosik, Ewa Karwan-Jastrzębska.