Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

Wiara siła człowieka

Wiara Nadzieja Miłość -3 Cnoty Boskie o których można przeczytać w tej pięknej pouczającej książce. Jesteśmy nie wiernymi Tomaszami tak małej wiary, ale jak przychodzi trwoga to do Boga podobno odnosimy się.


Tak była z Dr. Ebenem jako bardzo dobrze wykształcony lekarz z długoletnią praktyką nie chciał przyznać się przed sobą że jak czegoś nie da się zbadać naukowego to nie istnieje.

Ale wypadki i choroby zdarzają się nawet lekarzom. Zapada na teoretycznie śmiertelną chorobę i w śpiące okrywa Miłosiernego Pana Boga, ale na resztę polecam przeczytanie tej pięknej książki.


Recenzent: Katarzyna Karabuła

Stwórz wyjątkowe i piękne przedmioty

Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych "Tajników makijażu".

Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!
Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:
• aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,
• aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,
• a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.

Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!

#tajnikiRLM #RedLipstickMonster #FlowBooks

"Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasu, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich".
Ewa Grzelakowska-Kostoglu