Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Cel snajpera. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii

Wojna jest w środku

Tę książkę czyta się jednym tchem. Specycyficzne środowisko, czyli jednostki specjalne, nie są dla każdego i nie każdy się do nich nadaje. Nie tylko ze względów fizycznych, ale przede wszystkim psychicznych i nie każdy potrafi sobie poradzić z potężnym stresem po powrocie z misji - musi odreagować i wyciszyć się przed kolejną zmianą bojową. Mimo wszystko wojna jest ciągle w nich, a oni bez wojny duszą się jak ryby wyjęte z wody. Krótko powiem: polecam tę książkę wszystkim, którzy lubią tego typu tematykę.

 


Recenzent: Marian Grzywacz

Chris Kyle to najbardziej niebezpieczny snajper w dziejach amerykańskiej armii i Navy SEALs

Iraccy rebelianci wyznaczyli za jego głowę nagrodę.Żołnierze GROM-u nie tylko byli jego towarzyszami broni, ale nauczyli go też, czym jest Żubrówka.
Chris Kyle był chłopakiem z Teksasu, gdy dołączył do SEALsów. Nie trzeba było długo czekać, aby okazało się, że na linii frontu młody kowboj radzi sobie równie dobrze jak na rodeo. W tej pełnej adrenaliny książce, o której mówiły media na całym świecie - od CNN do TVN24 - opowiada o swoim udziale w misji w Iraku i wspólnych akcjach z Polakami z GROM-u. 

Pół miliona egzemplarzy sprzedanych w USA w trzy miesiące! Książka, która strąciła ze szczytu listy bestsellerów „New York Timesa” biografię Steve'a Jobsa. Książka zawiera opisy wspólnych AKCJI z GROM-em.

Kup TUTAJ w nowym wydaniu!