Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

30.09.2018

Biografia ks. Jerzego Popiełuszki w przedpremierowej sprzedaży!

Od dziś w sprzedaży przedpremierowej najnowsza biografia ks. Jerzego Popiełuszki.

Gdy wieczorem 19 października 1984 roku został uprowadzony a później bestialsko zamordowany przez funkcjonariuszy SB, jego śmierć odbiła się echem na całym świecie. Stał się jednym z najbardziej znanych współczesnych męczenników.

Czy w tej sprawie powiedziano już wszystko?

Od dziś w sprzedaży przedpremierowej najnowsza biografia ks. Jerzego Popiełuszki, w której Milena Kindziuk z dokładnością dziennikarza śledczego rekonstruuje życie i śmierć księdza Jerzego. Przenosi czytelnika do czasów PRL, czasu terroru, inwigilacji, brutalnych metod bezpieki, ciągłego strachu.

Wszystkich, któży już dziś chcą przeczytać biografię Ks. Jerzego Popiełuszki zapraszamy do naszej księgarni na znak.com.pl

 

Biografia człowieka, który oddał życie za prawdę

Gdy wieczorem 19 października 1984 roku został uprowadzony, a później bestialsko zamordowany przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa, jego śmierć odbiła się echem w całym świecie. Stał się jednym z najbardziej znanych współczesnych męczenników.

Ksiądz Jerzy Popiełuszko, duszpasterz robotników, służby zdrowia i studentów, dodawał ludziom otuchy, nie bał się stawać w obronie prawdy i wolności. Uczył, jak zło dobrem zwyciężać.

Książka zawiera nowe fakty i nieznane dokumenty, zdjęcia, wypowiedzi świadków. Opisuje też cuda, jakie wciąż dokonują się za wstawiennictwem kapłana - męczennika.

"Niezwykle poruszająca biografia męczennika ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękuję".
Stanisław kard. Dziwisz