Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

13.04.2016

Bolek i Lolek- ulubieni bohaterowie z dzieciństwa!

Czy pamiętacie, jak na ekranie telewizora pojawiała się wieczorynka? Wszystkie dzieci czekały na ten moment, żeby znów spotkać swoich ulubionych bohaterów.

Bolek i Lolek przeżywali szalone przygody i płatali sobie figle, a my śmialiśmy się wraz z nimi. Teraz sympatyczni bohaterowie wracają z zupełnie nowymi przygodami w książce „Bolek i Lolek z telewizora".

 

 

Jakie zwierzę lubi podkradać kanapki? Jakie skarby można znaleźć w ogródku? Do czego przydają się nowe buty? Kto może wyłonić się z jeziora? I jak sprawić, żeby nagle w lodówce pojawił się ulubiony sernik? W domu i na podwórku, w mieście i na wsi - oni zawsze świetnie się bawią. Na wszystkie te pytania odpowiedzi szukajcie w książce autorstwa Leszka Talki „Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy".Bolek i Lolek nie tylko bawią, ale i uczą. Kolorowe, rysunkowe zgadywanki pokocha każde dziecko. Rozwiązywanie łamigłówek na różnych poziomach trudności to prawdziwa frajda! Edukacyjna książeczka z zadaniami jest idealna, by zabrać ją w podróż lub bawić się nią w domu.

Książki