Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Jedź nad morze i spotkaj się z pisarzami!

Zapraszamy na 5. edycję Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie, który odbędzie się 9-12 lipca. Będą to cztery dni pełne wrażeń, z udziałem czołowych polskich dziennikarzy, znanych reportażystów i pisarzy, uznanych aktorów oraz przedstawicieli życia publicznego. Wśród zaproszonych gości do Darłowa na festiwal przyjadą m.in.: Marek Krajewski, Danuta Stenka, Wojciech Mann i Szymon Hołownia.

Marek Krajewski zdradzi szczegóły swojego nowego kryminału (jesienią w księgarniach), a którego akcja toczy się właśnie w Darłowie. Po raz ostatni wystąpi w nim lwowski komisarz Edward Popielski. Szczegóły o wątkach powieści Honorowy Obywatel Miasta Darłowa ma zdradzić w piątek, 10 lipca w rozmowie z Mariuszem Czubajem.

Program tegorocznej edycji to ponad 40 wydarzeń, w których weźmie udział ponad 60 gości. Tradycyjnie już w części muzycznej festiwalu odbędzie się konkurs o Bursztynowy Mikrofon Radia Koszalin oraz koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej Kayah wraz z zespołem. Na scenie wystąpią uczestnicy konkursu, w tym zeszłoroczna laureatka Bursztynowego Mikrofonu Kasia Popowska, a także zespół Baltic Neopolis Orchestra. W czasie festiwalu będą również miały miejsce konkursy, zabawy i quizy językowe dla dzieci i młodzieży prowadzone w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „ojczysty - dodaj do ulubionych".

Książki