Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Szymon Hołownia

Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe

Ta książka to duchowy zasilacz! Zupełnie nowy przepis na życiową pełnię!

Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób!

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka…
… akcja – regeneracja!
Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo!

„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.
(fragment książki)


Oprawa twarda

Format: 144x205

Liczba stron: 144

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-10-06

ISBN: 978-83-240-3233-4

Opracowanie graficzne: Oksana Shmygol

Przeczytaj także

Skauci Europy zaprosili Herbich i Hołownię
Nasi autorzy będą gośćmi Forum Młodych 2014 - weekendu formacyjno-rozrywkowego adresowanego do młodzieży i studentów. Na cykl wykładów i zabawę andrzejkową zapraszamy do Warszawy w dniach 29-30 listopada.
>>> czytaj więcej
Trzecia odsłona akcji „Czytaj KRK!”
Na przełomie listopada i grudnia Krakowianie mogą bezpłatnie wypożyczyć e-bookowe nowości. Na wirtualnej półce czekają m.in. książki Przemka Kossakowskiego, Leszka Talki i Szymona Hołowni.
>>> czytaj więcej
Szymon Hołownia poleca dietę „Don’t talk, just kiss”.
Chcesz poznać przepis? Autor książki Holyfood zdradził go w rozmowie z dziennikarką Chilli Zet. Wystarczy kliknąć a poznasz go i Ty!
>>> czytaj więcej
Wielka Czwórka w Krakowie
To już ostatni dzień Targów Książki. Dziś odwiedzą nas osoby na co dzień związane z branżą filmową i telewizyjną. Z niektórymi będzie okazja spotkać się dwukrotnie! Sprawdź szczegóły.
>>> czytaj więcej
Poznaj przepis na życiową pełnię!

Chcesz odzyskać siły i zdrowie? Nie zwlekaj! Zapraszamy na spotkania z Szymonem Hołownią, na których zdradzi jak to osiągnąć. Najbliższe już w Płocku i Toruniu.


>>> czytaj więcej
Jeśli tak, kliknijj!
Trailer najlepszej książki Hołowni.
>>> czytaj więcej
Rekolekcje akademickie z Szymonem Hołownią
Znany dziennikarz i publicysta poprowadzi nauki dla szczecińskich studentów w dniach od 12 do 14 października. Szczerze polecamy!
>>> czytaj więcej
Szymon Hołownia w Lesie Bieleńskim
Ciekawi Cię przepis na zdrowe życie duchowe? Jeśli tak, przyjdź na spotkanie wokól książki Holyfood w niedzielę 28 wrzesnia o godz. 11.00. Zapowiada się nieziemsko.
>>> czytaj więcej
Jedź nad morze i spotkaj się z pisarzami!
Zapraszamy na 5. edycję Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie, który odbędzie się 9-12 lipca. Wśród zaproszonych gości do Darłowa na festiwal przyjadą m.in.: Marek Krajewski, Danuta Stenka, Wojciech Mann i Szymon Hołownia.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Potrzebujesz duchowego zasilacza?
Spotkanie z Szymonem Hołownią w Krakowie
Kato-coaching w „Holyfood”, czyli echa spotkania z Szymonem Hołownią w Krakowie (cz. 1)
 

Właśnie wygrałeś 86400, czyli echa spotkania z Szymonem Hołownią w Krakowie (cz. 2)
Jak wysmażyć cuda? Echa spotkania z Szymonem Hołownią w Krakowie (cz. 3)

Recenzje

O bezgranicznej Miłości...
35 31
Szymon Hołownia w swej książce „Holyfood" przekonuje nas, abyśmy wreszcie uwierzyli w niesamowicie wielką Miłość Boga do człowieka.
Zgadzam się z tym poglądem. Mam dość wiecznie grzmiących z ambony księży, którzy ciągle wytykają swoim owieczkom grzechy. Chciałabym za to usłyszeć podczas kazania „dobrze, że jesteś". Wydaje mi się, ze gdybyśmy wszyscy zmienili swoje podejście , to wielu ludzi zachwyciłoby się wiarą i powróciło na łono Kościoła.
>>> czytaj więcej
Przepisy na lepsze dni
41 46
Mistrzostwo stylu, obszerność wiedzy z zakresu teologii i przekładanie jej na codzienne życie to jest to, co fascynuje u Szymona Hołowni. „Paulo Coelho polskiego katolicyzmu" trzyma fason. Kolejną jego książkę pochłonęłam zachłannie. Stop! Tych stron nie można przeczytać i zostawić, autor proponuje wcielać w życie wybrane i odpowiednio dopasowane do siebie „przepisy na smaczne i zdrowe życie duchowe". Np. „jak wysmażyć cuda", „jak spulchnić keks kontemplacji", „jak mniej chrzanić bez sensu" czy „jak odzyskać apetyt na ludzi"...
>>> czytaj więcej
Pierwsza taka książka kucharska
38 36
„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu".
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.