Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

30.08.2019

Konkurs z „Człowiekiem - istotą kosmiczną"

Wraz z organizatorami European Rover Challenge zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą są trzy egzemplarze książki „Człowiek - istota kosmiczna" autorstwa Grzegorza Brony i Eweliny Zambrzyckiej!

Aby wziąć udział w konkursie, każdy uczestnik powinien:
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak będzie wyglądać podbój kosmosu za 50 lat? W kreatywny sposób opisz przyszłość człowieka w kosmosie,
- zamieścić odpowiedź na pytanie pod dedykowanym konkursowi postem w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2352784128170039/


Główną nagrodę otrzymają osoby, które wykażą się największą kreatywnością przy odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zgłoszenia prosimy nadsyłać od 30.08.2019 do 12.09.2019 roku.


Zapraszamy do zapoznania się z załączonym pełnym regulaminem konkursu.
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

 

Regulamin

50 lat temu stanęliśmy na Księżycu. Co dalej?

Czy kiedyś złapiemy deszcz diamentów, który pada na Saturnie każdego dnia? Po co szukać wody na Marsie, skoro jest jej pod dostatkiem na księżycach Jowisza? Kiedy zamieszkamy w hotelach na orbicie Ziemi? Czy podróże w kosmos mogą wydłużyć życie człowieka?

Astrofizyk, biznesmen, były szef Polskiej Agencji Kosmicznej, miłośnik The Big Bang Theory i Star Treka w rozpalającej wyobraźnię rozmowie o tym, jak fiction inspirowało science, dlaczego Elon Musk chce zbombardować Marsa i co wstydliwego zostawili astronauci na Księżycu.

Inspirująca i zaskakująca książka zarówno dla marzycieli, jak i dla tych, którzy wiedzą, że na Ziemi zostało nam niewiele czasu.

Kosmos – nasza jedyna przyszłość – jeszcze nigdy nie był tak dostępny.