Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

31.03.2018

Konkurs

Najnowsza książka Katarzyny Michalak to opowieść o namiętnościach tak silnych, że mogą wszystko zburzyć lub ocalić. Ale czym byłoby życie bez nich? Autorka ponownie zabiera nas do świata bestsellerowej „Gwiazdki z nieba", najpopularniejszej powieści obyczajowej 2017 roku.

W ramach premiery książki „Promyk słońca" zapraszamy wszystkich Czytelników do konkursu, w którym główną wygraną jest weekend w SPA na Mazurach. Wystarczy, że kupisz książkę w jednej z księgarń i odpowiesz na pytanie! Więcej szczegółów znajdziesz na specjalnie dołączonej opasce książki i w regulaminie poniżej.

Konkurs trwa od 28 lutego do 9 marca 2018 roku!

Czas start!!!

Regulamin Konkursu - pobierz 

 

 

Zagubiona wśród mazurskich lasów wioska stała się dla Nataniela spokojną przystanią.
I nie tylko dla niego. To tutaj swój nowy dom znalazła mała Emilka,
tutaj walczą o swoje szczęście inni życiowi rozbitkowie.
Czy Senna stanie się miejscem, gdzie spełniają się marzenia?

Nataniel nie może przestać myśleć o tajemniczej dziewczynie, którą uratował w wigilijną noc. Marta pragnie odbudować relacje z córką, a Mateusz kocha kobietę, która niestety nie jest mu przeznaczona. Wszyscy spalają się w pogoni za tym, czego pragną ich serca, nie wiedząc, że marzenia często spełniają się nie w porę i nie tak, jak to sobie wyobrażamy.
Okazuje się, że szczęście to droga do celu, a nie sam cel.

W „Promyku słońca” Katarzyna Michalak ponownie zabiera nas do świata bohaterów bestsellerowej „Gwiazdki z nieba”, najpopularniejszej powieści obyczajowej 2017 roku.