Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

28.12.2016

"Księga burz" - poszukujemy odtwórców głównych ról!

Ogłaszamy konkurs dla gimnazjalistów, którzy chcieliby się wcielić w postacie nowej serii książek fantasy z elementami horroru "Księga burz".

O książce:
Rodzice Danny'ego są łowcami burz. Brzmi intrygująco? Cóż, oznacza to że wyjeżdżają na obserwacje, a on czeka w domu, aż wrócą. Tylko że pewnej nocy, po wyjątkowo gwałtownej burzy, nie wracają.
Daanny obok domu znajduje odprysk błyskawicy, który ma niezwykłą moc. Dzięki niemu chłopak będzie mógł rozmawiać z elementami ożywionej i nieożywionej przyrody, a także dowie się o tajemniczej postaci imieniem Sammael...
Sammael jest łowcą ludzkich dusz. Dzięki nim może zasiać w umysłach ludzi pomysły, a także spełnić ich marzenia. Nade wszystko chce zdobyć taro, które wpadło w ręce chłopaka. Będzie próbował wszelkich sposobów, aby go wyśledzić.
Danny i jego starszy kuzyn Tom będą musieli stawić czoła mrocznym siłom. Zrozumieją, że najgorszy jest strach przed tym, czego nie znamy, a spotkanie z Samaelem może być gorsze niż śmierć...

Powieść zostanie zilustrowana cyfrowymi grafikami, które będą zawierać zdjęcia bohaterów.

Poszukiwane postacie:
- główny bohater, Danny. Chłopak w wieku 13-14 lat, średniego wzrostu, ciemne, krótkie włosy.
- kuzyn głównego bohatera, Tom. Chłopak w wieku 15-16 lat, mocna budowa ciała, jasne włosy.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie prosimy o przesłanie aktualnych zdjęć:
1. Całej sylwetki (najlepiej wykonać je w pomieszczeniu na tle drzwi, najlepiej jeśli osoba fotografowana będzie pozować w koszulce z krótkim rękawem i spodniach) oraz jednego zdjęcia portretowego.
2. Czterech zdjęć portretowych: jednego z miną radosną, jednego z miną smutną, jednego z miną przerażoną, jednego z miną zezłoszczoną.

 Poszukujemy także zwierzaka

- pies maści popielatej, o wyglądzie zbliżonym do szorstkowłosego charta - smukła budowa ciała, średniej wielkości.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 15 stycznia 2017.
Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres casting@znak.com.pl. W treści wiadomości prosimy zamieścić imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek, imię i nazwisko rodzica zgłaszającego dziecko do konkursu, miejsce zamieszkania, adres e-mailowy i telefon kontaktowy.
Prosimy też zamieścić dopisek: „wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka na potrzeby przeprowadzenia i poinformowania o rozstrzygnięciu castingu".

Regulamin