Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

09.10.2017

Nowa księgarnia Autorska we Wrocławiu

Z radością informujemy, że otworzyliśmy kolejną księgarnię Autorską - w galerii Arkady Wrocławskie w stolicy Dolnego Śląska.

Księgarnia Autorska to pomysł Grupy Wydawniczej Znak. Mamy już 55 lat i wydaliśmy wiele ważnych książek. Kochamy je i dokładamy starań, by były wyjątkowe, piękne, wartościowe, szanowane i... czytane. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które temu wszystkiemu sprzyja. Chcemy być bliżej czytelników, poznawać ich opinie i szukać inspiracji. W jedynej takiej księgarni.

Pragnęliśmy stworzyć miejsca pełne książek, przytulne jak nasze mieszkania. W kuchni, nasi goście znajdą przepisy, w salonie przeczytają dobrą powieść; literaturę faktu przejrzą w gabinecie, a w sypialni rozgrzeje ich gorący romans. Każdy, kto zawita do Autorskiej, poczuje się jak u siebie.

Przestrzeń Autorskiej powstała z myślą o autorach i ich czytelnikach. Ci, którzy tworzą, spotkają tu tych, którzy czytają. Każdy tydzień w Autorskiej, to nowe wydarzenia literackie, dlatego warto nas odwiedzać i być na bieżąco.