Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

02.04.2017

O Kubusiu Puchatku w krakowskiej Bonarce

W najbliższą niedzielę zapraszamy do krakowskiej Bonarki na spotkanie z Michałem Rusinkiem, tłumaczem książki „Nowe przygody Kubusia Puchatka".
Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Książki Dziecięcej „Przecinek i Kropka", którego twarzą jest Kubuś Puchatek, oraz w związku z premierą książki „Nowe przygody Kubusia Puchatka".
Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 w Empiku, a po nim odbędą się warsztaty dla dzieci prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

 

Przenieś się do Stumilowego Lasu i znów spotkaj ulubionych bohaterów z dzieciństwa: Kubusia Puchatka, Krzysia, Prosiaczka, Tygryska, Kłapouchego i resztę przyjaciół. Te ciepłe, zabawne historie to ponadczasowe lekcje przyjaźni, pokazujące siłę dziecięcej wyobraźni.
Nieważne, czy masz 5 czy 55 lat. „Nowe przygody Kubusia Puchatka” to obowiązkowa lektura rozchmurzająca w każdym wieku. Oficjalna kontynuacja klasycznych opowiadań A.A. Milne’a autorstwa najlepszych współczesnych pisarzy dla dzieci z nowymi pięknymi ilustracjami w stylu E.H. Sheparda i w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka.