Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

09.03.2019

Spotkanie z Szymonem Hołownią na krakowskim Kazimierzu

Jego ostatnia książka, „Boskie zwierzęta", jest hołdem złożonym wszystkim zwierzakom. Opiekun i przyjaciel dwóch cudownych psów, Grafita i Żelki, zaskakuje, inspiruje i podpowiada, jak poukładać na nowo nasze relacje z resztą stworzeń. 
O tym, jak zjednać sobie zwierzęta, na pewno opowie podczas spotkania z czytelnikami, wielbicielami i fanami w Krakowie.

Szymon Hołownia - popularny dziennikarz, pisarz i publicysta dał się poznać szerszej publiczności jako prowadzący program telewizyjny "Mam Talent!". Autor wielu bestsellerów takich jak: „Święci pierwszego kontaktu" czy „Instrukcja obsługi solniczki"

Tym razem zapraszamy na klimatyczny Kazimierz. Będą autografy, dedykacje i wspólne zdjęcia oraz słodkości od Verbena.

 

Zaproszamy do klubokawiarni HEVRE przy ul. Beera Meiselsa 18. Start godz. 17. 
Wstęp wolny.

 

Patronat medialny KULTURAtka
Współorganizator Wydawnictwo Znak
Partner spotkania Verbena

Spotkanie z: Szymonem Hołownią

Data spotkania: Sobota, 09 marca 2019

Godzina: 18:00

Gdzie: Klubokawiarnia HEVRE ul. Beera Meiselsa 18

Nowe wydanie bestsellera!

„Reakcje, jakie wzbudziło pojawienie się Boskich zwierząt, zdumiały mnie swoją
intensywnością. I naprawdę mocno poruszyły. Skoro z tamtym mam tyle dobrego zamieszania, po co kolejne wydanie? Właśnie po to, by wprowadzić do tekstu nowe myśli, które nie pojawiłyby się, gdyby nie konfrontacja tekstu z wnikliwym odbiorcą. By podzielić się dokonanymi w ciągu tych paru ostatnich miesięcy nowymi odkryciami. By uzupełnić
i rozbudować praktyczny poradnik. Oraz by dodać do tego, co już napisałem, jeszcze jeden rozdział, którego brak instynktownie wyczuwałem – pokazujący sos, w którym wszystko to, o czym napisałem, pływa: nasz coraz ciężej chory klimat”.
Szymon Hołownia

Czy zwierzęta idą do nieba, a jeśli tak, to gdzie są, kiedy my jesteśmy w czyśćcu? Czy mają tylko służyć człowiekowi, czy może raczej współtworzyć z nim świat? I dlaczego człowiek został wygnany z raju, a zwierzęta nie?
Boskie zwierzęta to książka o tym, że Bóg nie stworzył zwierząt przez przypadek i cały czas jest z nimi w kontakcie. O tym, czy facet rzeczywiście musi polować i jeść steki. O świętych, którzy woleli nie zbudować kościoła, niż wyciąć las, albo wykupywali zwierzęta z rzeźni. O psach latających w kosmos i ruszających na wojnę oraz o wiernych ptakach.