Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

30.11.2018

Świąteczny konkurs z „Tajemnicą pod jemiołą” Richarda Paula Evansa!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie wokół książki „Tajemnica pod jemiołą". Z okazji premiery przygotowaliśmy dla was wyjątkowy prezent - voucher dla dwóch osób w Hotelu Arłamów!

Aby wziąć udział w konkursie każdy uczestnik powinien:

- kupić książkę „Tajemnica pod jemiołą" w księgarni internetowej znak.com.pl 

- odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla ciebie magia świąt?

- przesłać odpowiedź na dedykowany konkursowy mail: [email protected]

- wraz z odpowiedzią załączyć w mailu potwierdzenie zakupu książki na znak.com.pl (np. w postaci zrzutu ekranu z potwierdzeniem dokonania transakcji)

Główną nagrodę otrzyma osoba, która wykaże się największą kreatywnością przy odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zgłoszenia prosimy nadsyłać od 10.11.2018 do 10.12.2018 roku.

Voucher przeznaczony jest na dwie noce dla dwóch osób i ważny jest do dnia 30.04.2019 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym pełnym regulaminem konkursu.
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Richard Paul Evans

Tajemnica pod jemiołą

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Los nagradza tych, którzy mają odwagę sięgnąć po szczęście

Po odejściu żony Alex zostaje sam, z pustym kontem i raną w sercu. Pragnie poznać bratnią duszę – kogoś, kto zrozumie, jak bardzo jest samotny i spragniony miłości. Przypadkowo trafia na blog, którego autorka codziennie wysyła wzruszające listy do wszechświata.

Jej wrażliwość ożywia te zakamarki duszy Alexa, które on sam od dawna uważał za martwe. Mężczyzna decyduje się wyruszyć w szaloną podróż do urokliwego, zaśnieżonego miasteczka na drugim końcu kraju. Zamierza odnaleźć kobietę, która skradła mu serce, chociaż zna tylko jej inicjały…

"Tajemnica pod jemiołą" to ostatnia część trylogii „Pod Jemiołą” Richarda Paula Evansa – lekarza dusz i mistrza świątecznych opowieści. Tym razem pisarz przypomina, że szczęście wymaga odwagi, a Boże Narodzenie to najlepszy moment, żeby podarować komuś miłość.