Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

04.11.2014

Szymon Hołownia poleca dietę „Don’t talk, just kiss”.

Znany dziennikarz wprowadza w tajniki duchowego życia przez kuchnię. Opowiada o przyprawach, dzięki którym życie smakuje lepiej. Zdradza jak być szczęśliwym. Daje też rady jak osoby zabiegane powinny zadbać o swoją duszę. Dietę pod zachęcającym tytułem „Don't talk, just kiss" poleca szczególnie.

Chcesz poznać przepis?

Poniżej fragmenty rozmowy z Weroniką Wawrzkowicz, dziennikarką Chilli Zet z Szymonem Hołownią, autorem książki Holyfood.

Poznaj dietę ”Don't talk, just kiss!”
Jak być szczęśliwym?
Dieta dla zabieganych
”Holyfood” to książka dla zagubionych

Ta książka to duchowy zasilacz! Zupełnie nowy przepis na życiową pełnię!

Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób!

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka…
… akcja – regeneracja!
Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo!

„W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.
(fragment książki)