Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

19.08.2018

Wakacyjny konkurs "Weź Wyjdź"

Weź Wyjdź, wyrusz w podróż po Polsce i wygraj pakiet biletów rodzinnych do 5 (!) fascynujących miejsc, znajdujących się w malowniczych zakątach kraju. Co zrobić, by zdobyć jeden z pięciu zestawów wejściówek? Pokaż na Instagramie, w jaki sposób aktywnie spędzasz wolny czas, dodaj hasztagi: #weźwyjdź oraz #patrykświątek i oznacz profil @paragon_z_podrozy.

Autorzy 5 najciekawszych zdjęć otrzymają pakiety biletów wstępu (2 normalne i 3 ulgowe) do obiektów, usytuowanych na trasach, opisanych w książce Patryka Świątka „Weź wyjdź":
Góry Sowie - @ https://www.facebook.com/PodziemneMiasto/
Kaszuby - @ https://www.facebook.com/Muzeum.we.Wdzydzach.Kiszewskich
Łódź - @ https://www.facebook.com/cmwllodz/
Podkarpacie - https://www.facebook.com/muzeumbobrka/
Warmia - @ https://www.facebook.com/Muzeum-Warmii-i-Mazur-168860619799791/

Odkryj nieznane i ciesz się urokiem letnich dni w otoczeniu natury. Bilety można wykorzystać do końca roku! Konkurs trwa do 19 sierpnia, do godziny 23.59. Regulamin akcji znajdziecie w notatkach na profilu @paragonzpodrozy.  

Weź wyjdź i odkryj Polskę, jakiej nie znasz!

• Skąd wziął się piasek nad Bałtykiem?
• Dlaczego Łódź przypomina najsłynniejsze amerykańskie miasta?
• Kto wygrywa w toczącej się w polskich lasach rywalizacji buków i dębów?
• Czy to prawda, że biedna Galicja przodowała w wydobyciu ropy naftowej na świecie?
• Jakich potraw trzeba koniecznie skosztować, będąc na Podlasiu?

Patryk Świątek, współtwórca popularnego bloga "Paragon z podróży", zaprasza w fascynującą podróż po Polsce. Przypomina, że prawdziwy odpoczynek dają wędrówka (samotna lub z bliskimi), piękno i harmonia przyrody, szum lasu i cisza pojezierzy. Ale też inspirujące historie ludzi, zaskakujące smaki, nowo poznane słowa i ciągle pobudzana ciekawość świata: szczególnie tego, który niby dobrze znamy.

Weź wyjdź i stwórz unikalną pamiątkę!
Rysuj, koloruj, uzupełniaj, wbij pieczątki, planuj i samodzielnie wytycz własne szlaki! Wędruj z autorem śladami Arkadego Fiedlera, Simony Kossak, Ignacego Łukasiewicza czy Teodory Gulgowskiej. Zapisz emocje i doświadczenia, by móc wracać do nich nawet w najbardziej ponure dni.

Weź wyjdź – prawdziwy odpoczynek jest bliżej niż myślisz!