Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

22.09.2021

Zmieńmy oblicze polskiej edukacji!

Wystartowała właśnie druga edycja programu „Czytanie ma moc", który zachęca dzieci do czytania książek. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział około 1200 nauczycieli!

Zapraszamy Państwa do wyjątkowych spotkań z książkami, które pozwolą dzieciom odkryć moc czytania. Spróbujcie zachęcić nauczycieli, aby dołączyli do bezpłatnego programu Czytanie ma Moc dla szkół i przedszkoli.

Dlaczego warto zapisać szkołę lub przedszkole?
1. Nauczyciele otrzymują scenariusze zajęć z dziećmi z klas 1-3 wraz z dodatkowymi materiałami: filmami, kartami pracy, audiobookami, propozycjami zabaw i konkursów.
2. Będziecie na bieżąco z najnowszą literaturą dziecięcą, z książkami wydawanymi przez Znak Emotikon.
3. Zdobędziecie szansę na zakup pakietu książek w bardzo korzystnej cenie, a na inne tytuły dostaniecie katalog zniżek (nowych książek nigdy za wiele!).

Program adresowany jest do nauczycieli szkolnych w klasach 1-3 oraz do nauczycieli przedszkolnych i polega na realizowaniu z dziećmi zajęć na podstawie naszych książek, z pomocą scenariuszy, które sukcesywnie zamieszczamy na stronie internetowej i wysyłamy o nich informację mailem. Scenariusze i karty pracy są przygotowywane przez wybranych nauczycieli i mają akceptację metodyka co do zgodności z podstawą programową. Program jest bezpłatny, choć można zamówić pakiety startowe za 49,99 (zawierające 4 książki i dodatkowe drukowane materiały, dyplomy dla uczniów, naklejki).

Więcej informacji znajdziecie tutaj