Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Marie Lu

Buntownik

Tłumaczenie: Marta Magdalena Borkowska

„Buntownik” to świetna powieść napisana przez autorkę, która nigdy nie zawodzi. Każda książka, którą wydaje Marie Lu, to strzał w dziesiątkę.
/Tahereh Mafi, autorka serii „Dotknij mnie”/

Poznaliście legendę. Podziwiacie geniusza. Szanujecie patriotę.
Teraz czas na buntownika.

Eden długo żył w cieniu starszego brata, bohatera wojennego Daniela Winga. Sam był jeszcze dzieckiem, gdy musiał wiele poświęcić dla kraju – a jeszcze więcej odebrano mu siłą. Teraz jest utalentowanym wynalazcą i najlepszym studentem uczelni w Ross City na Antarktydzie.
Daniel próbuje pozostawić przeszłość za sobą i skupić się na opiece nad bratem, ale wciąż boryka się z prześladującymi go wspomnieniami. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego okrzyknięto bohaterem Republiki. Nie, kiedy u jego boku nie ma June…
Kraj, który miał być dla nich ziemią obiecaną, ukazuje swoją drugą twarz, wciągając Edena coraz głębiej w spiralę ciemności. Daniel musi pomóc bratu, ale tym razem nawet legendarny Day może nie podołać zagrożeniu, z którym przyjdzie mu się zmierzyć. Przynajmniej nie w pojedynkę.

Poznaj finał trzymającej w napięciu, pełnej zwrotów akcji i napisanej z rozmachem serii, która podbiła serca milionów czytelników na całym świecie!

Ciąg dalszy „Legendy”. Oszałamiający! Ekscytująca akcja i futurystyczna sceneria z pewnością zadowolą fanów „Niezgodnej”.
/recenzja z portalu Shelf Awareness/

Dystopiczna powieść Marie Lu to legenda, która rodzi się na naszych oczach.
/„USA Today”/

„Legendy” nie da się tak po prostu odłożyć na półkę, a jeszcze trudniej o niej zapomnieć.
/Kami Garcia, współautorka serii „Kroniki Obdarzonych”/

Marie Lu to autorka powieści młodzieżowych. Przed swoim debiutem literackim pracowała jako dyrektorka firmy tworzącej gry komputerowe. Teraz jest pełnoetatową pisarką, a wolny czas spędza na czytaniu, rysowaniu i graniu w Assassin’s Creed. Jej dystopiczna seria Legenda trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-258-1

Tłumaczenie: Marta Magdalena Borkowska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.