Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Greta Drawska

Chichot

Małe miasteczka wszystko mają małe – poza pamięcią.

Wandzie przeszło przez myśl, że gdyby nie zwłoki w kałuży krwi, ten dom byłby idealny. Designerska rezydencja w środku lasu zasługiwała na coś więcej niż protokół z miejsca zbrodni. Dziwna śmierć, jakby sam ją sobie napisał… Popularny, uwielbiany, a jednak anonimowy autor, polski Stephen King dostający milionowe zaliczki.
Dlaczego niedawno interesował się ruinami radzieckiej bazy atomowej w pobliskim lesie? Czego szukał w miastach widmach? Prokurator Wanda Just i podkomisarz Piotr Dereń muszą zajrzeć w epokę, gdy zasieki z drutu kolczastego pilnie strzegły tajemnic, a za zdradę dostawało się bilet w jedną stronę. Oboje aż za dobrze wiedzą, że powtarzane kłamstwo nigdy nie stanie się prawdą.

Trzeci tom cyklu Wanda Just i Piotr Dereń,serii kryminalnej, hipnotyzującej jak True Detective.
WKRÓTCE EKRANIZACJA!

"Trudno mi ocenić, co tym razem bardziej mnie ujęło: ten tajemniczy, zahaczający o mistycyzm klimat czy nieoczywista relacja Wandy i Piotra. A może lekkie pióro autorki i wciągająca akcja?"
/IG czytanie.na.platanie/

"Nie zawiodłam się. Autorka stworzyła doskonałą fabułę. Zbrodnie, podejrzani, legenda, bohaterowie oraz zagadka nieprosta do rozwiązania. Świetna książka dla miłośników kryminału, śledztw oraz zakończeń wbijających w fotel."
/IG ona_siedzi_w_domu/

"Historia pokazuje, że skrywane głęboko tajemnice ciągle mogą budzić lęk, ból, niepokój. Czytałam z zapartym tchem."
/IG testerkaznatury/

"Greta Drawska ma dar spajania elementów prywatnego życia bohaterów i prozaicznej pracy z wiedzą i fantazją, które prowadzą nas w rejony wywołujące dreszcze emocji, gniew i empatię."
/IG pani_ka_czyta/

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 352

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7165-4

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.