Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Czarownica

Anna Litwinek

Czarownica

Uwodzicielska opowieść o kobiecej sile, miłości i magii

Sonia Hunamska prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele. Komuś jednak bardzo zależy, by jej artykuł nigdy nie ujrzał światła dziennego.
Za dnia bohaterka próbuje odkryć prawdę, a w nocy dręczą ją niepokojące sny. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie kobiety w jej rodzinie posiadają pewien dar. Daje on siłę, ale może też okazać się przekleństwem… To przecież przez niego zaginęła przed laty jej matka.
Na szczęście w drodze ku przeznaczeniu Sonia nie jest sama. Przewodniczką po świecie magii staje się ciocia Hala. Nie brak także mężczyzn gotowych stanąć po jej stronie. Czy Sonia zaufa ekscentrycznemu archeologowi, czy może diabelnie przystojnemu adwokatowi? Z kim zdecyduje się związać swój los?
Powieść Anny Litwinek pokazuje, jak ważne jest, by iść za głosem serca, odnaleźć wewnętrzną siłę i kobiecość.


Anna Litwinek - od dziecka marzyła o lataniu. Każdy grosz ze sprzedaży książki przeznaczy na zakup samolotu. Prędzej, czy później spełni marzenie latając nie tylko na stronach powieści.

Oprawa miękka

Format: 140x205mm

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-03-14

ISBN: 978-83-240-4102-2

Przeczytaj także

Anna Litwinek w Radomiu
W środę 13 kwietnia zapraszamy do Radomia na spotkanie z Anną Litwinek, autorką „Czarownicy".
>>> czytaj więcej
Zapraszamy na spotkanie z... Czarownicą
Chodzą słuchy, że Anna Litwinek to... współczesna czarownica. Właśnie napisała powieść o odkrywaniu siebie i sił drzemiących w każdej kobiecie...
>>> czytaj więcej
Powieść o magii, miłości i kobiecej sile!
Sonia Hunamska, główna bohaterka debiutanckiej powieści Anny Litwinek „Czarownica" jest dziennikarką w lokalnej gazecie „Życie Miasta". Podczas śledztwa w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele dziennikarka odkrywa w sobie kobiecość i dar, który odziedziczyła po przodkach.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.