Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Laini Taylor

Dni krwi i światła gwiazd

Tłumaczenie: Joanna Krystyna Radosz

Bestsellerowa historia w nowym wydaniu z okładką świecącą w ciemności!

„Dawno, dawno temu Anioł i Diabeł trzymali wspólnie kość życzeń. Gdy ją przełamali, świat pękł na pół.”

"Karou żyje" - tylko ta myśl powstrzymuje Akivę od porzucenia nadziei na wspólną przyszłość. Anioł wyznacza sobie jeden cel: odnajdzie dziewczynę za wszelką cenę. Nawet jeśli po raz kolejny będzie musiał sprzeciwić się anielskiemu prawu i stanąć twarzą w twarz z Hazaelem i Liraz – rodzeństwem, któremu zawdzięcza wszystko.
Karou jest na służbie u Białego Wilka i jako rezurekcjonistka próbuje chronić dziedzictwo Brimstone’a. Choć wróciła do swojego ludu, nadal czuje się obco. Wciąż przeszywają ja oceniające spojrzenia i tylko posługa czyni ją nietykalną. Rozsądek nakazuje jej lojalność wobec chimer, jednak serce nie potrafi zapomnieć o Akivie. O serafinie, który stał się jej zgubą…

Przeczytajcie kontynuację kultowej Córki dymu i kości i sprawdźcie, czy kochankom będzie dane spotkać się ponownie.


Laini Taylor to mistrzyni światotwórstwa, a jej niesamowita wyobraźnia i liryczna proza sprawiły, że od ponad dekady nie przestaję myśleć o tej książce. Trzymacie w rękach najbardziej oryginalną serię młodzieżowego fantasy, jaką znam. Zaufajcie autorce i pozwólcie, aby klimat Pragi wciągnął was w historię pełną zdrad, miłości i fantastycznych chimer.
Magdalena Adamus, @catusgeekus

Z kart tej książki wręcz emanuje specyficzny, niesamowity klimat. Miejcie się jednak na baczności: nie utońcie w morzu sekretów Karou, tylko razem z nią nauczcie się w nim pływać. Książki takie jak ta przypominają mi o moim zamiłowaniu do „starszego” YA, które jak najbardziej zasługuje na drugie życie w teraźniejszej popkulturze.
Zuzanna Garczyńska, @divergent.library

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 488

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-379-3

Tłumaczenie: Joanna Krystyna Radosz

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.