Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dom Tajemnic. Starcie potworów

Ned Vizzini , Chris Columbus

Dom Tajemnic. Starcie potworów

Tłumaczenie: Katarzyna Janusik

100 000 egzemplarzy sprzedanych w Polsce!

W wielkim, starym domu na skraju urwiska wreszcie zapanował spokój. Eleanor, Kordelia i Brendan są przekonani, że ich problemy zniknęły na zawsze wraz z pokonaniem Wichrowej Wiedźmy. Dodatkowo, rodzice z ulgą odkrywają na swoim koncie dziesięć milionów dolarów! Jednak to tylko cisza przed burzą…
Tajemniczy pisarz zmusza rodzeństwo do udziału w seansie spirytystycznym, a potężne zaklęcie przenosi ich do Rzymu, w sam środek walki gladiatorów. Okazuje się, że skóra Kordelii pokrywa się lodem, co ma związek z groźną Wichrową Wiedźmą i nieprzeniknionym Królem Burz. Czy rodzeństwo odnajdzie drogę do domu? I co tym razem zostanie wpisane do Księgi życzeń i zagłady?

„Dom Tajemnic to niebezpieczny, pełen przygód roller coaster, w którym trójka odważnego rodzeństwa zmierza do nieuniknionego starcia z potężnymi mrocznymi siłami. To wybuchowa mieszanka fantazji i tajemnicy.”
/J. K. Rowling/

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 480

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2014-11-03

ISBN: 978-83-240-5139-7

Tytuł oryginalny: House of Secrets. Battle of the Beasts

Tłumaczenie: Katarzyna Janusik

Przeczytaj także

Książka, którą zachwyciła się J.K. Rowling
Gratka dla fanów magii. Premiera drugiego tomu Domu Tajemnic już 6 listopada. Autorem książki jest Chris Columbus, reżyser Harry'ego Pottera.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Gorąco polecam!
33 27
„Dom Tajemnic" to książka dobra dla każdego czytelnika. Trzyma w napięciu już od początku, pobudza wyobraźnię i do tego jest świetnie napisana. Naprawdę, polecam każdemu!
>>> czytaj więcej
Świetna lektura!!
31 31
„Dom tajemnic. Starcie potworów" jest jedną z lepszych książek z kategorii "fantastyka" jaką czytałam. Akcja toczy się bardzo szybko, jest zaskakująca, przygody wciągają i trudno jest się oderwać od lektury!! Polecam. :)
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.