Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Colleen Houck

Klątwa tygrysa. Wyzwanie

Tłumaczenie: Martyna Tomczak

Serce Kelsey zostało złamane, pradawne zaklęcie - nie

Po powrocie do domu dziewczyna próbuje zapomnieć o indyjskim księciu Renie i poukładać sobie życie na nowo. Jednak mroczne siły nie zostały pokonane, a niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Kelsey musi wrócić do Indii - tym razem z niepokornym bratem Rena, Kishanem, nad którym również ciąży klątwa. Czy Kelsey znajdzie odwagę, by uwierzyć w miłość i stanąć do walki ze złem? Czy to wyzwanie przybliży całą trójkę do złamania zaklęcia, czy przeciwnie - pozbawi ich złudzeń?

Oprawa miękka

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 416

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2012-06-11

ISBN: 978-83-7515-217-3

Opracowanie graficzne: Katrina Damkoehler, Sterling Publishing, NY

Tytuł oryginalny: Tiger’s Quest

Tłumaczenie: Martyna Tomczak

Materiały o książce

recenzja z Goodreads.com

„Już dawno żadna książka tak mnie nie zachwyciła! Wszystko mi się podobało: wartka akcja, piękna historia, trójkąt miłosny. Nie mogę się już doczekać kolejnych części”.

Recenzje

Wyzwanie dla tygrysów
51 22
Kelsey wraca z Indii do domu ze złamanym sercem. Rozstała się z Renem, ale nie potrafi o nim zapomnieć. Próbuje znaleźć nowego chłopaka i umawia się z kilkoma na randki, jednak żaden z nich nie dorównuje jej byłemu. Musi także pamiętać, że pradawna klątwa nie została jeszcze złamana i czeka ich dużo niebezpiecznych przygód. Na dziewczynę czyha Lokesh poszukujący medalionów, które mogą dać mu wielką moc. Jeden z medalionów ma Kelsey, więc musi na siebie uważać. Wkrótce przyjeżdżają do niej dwaj niezwykle przystojni bracia, którzy mają za zadanie chronić ją. Bo tylko ona może zdjąć z nich klątwę i przywrócić im człowieczeństwo... Jakim zadaniom będą musieli stawić czoło? Czy wyjdą z tego cało?
>>> czytaj więcej
Nie ma mowy o nudzie
75 39
Bardzo przypadła mi do gustu pierwsza część tej serii, dlatego bez większego zastanowienia od razu zabrałam się za lekturę Klątwy Tygrysa. Wyzwanie. Bardzo chciałam się dowiedzieć, jakie przygody tym razem zgotuje bohaterom Colleen Houck oraz najważniejsze: czy Kelsey nareszcie zrozumie, jak głupi błąd popełniła rozstając się z Renem? To właśnie to zdarzenie najbardziej wkurzyło mnie w jedynce i wzbudziło niechęć do dziewczyny. Ale historia była tak ciekawa, że nie znalazłam argumentów za tym, by nie przeczytać kolejnego bestsellerowego dzieła tej autorki!
>>> czytaj więcej
Czytało się wyśmienicie
99 42
Czekałam na ten tytuł od chwili przeczytania pierwszej części. Od tego czasu zdążyłam już przejrzeć chyba z milion recenzji, kilka razy zwątpić w tygrysi fenomen, ale mimo wszystko wytrwale bronić Colleen Houck przed atakami internetowej złośliwości. Dziś, świeżo po lekturze „Wyzwania", jestem jeszcze bardziej rozdarta. Wstyd się przyznać, ale lubię takie książki jak „Zmierzch", czy właśnie „Klątwa tygrysa", bo nie wymagają ode mnie myślenia, a i tak dostarczają rozrywki.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.