Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Agnieszka Pocztarska

Slow Beauty. Recepta na piękno

Slow Beauty, czyli recepta na piękno

Czytasz etykietę kosmetyku i od nadmiaru składników kręci ci się w głowie? Słyszałaś, że nawet zdrowe jedzenie może szkodzić, ale nie wiesz, jak wybrać te naprawdę dobroczynne produkty? Starasz się dbać o siebie, ale wciąż nie czujesz, że promieniejesz?
Też tak miałam. Gubiłam się w gąszczu porad dotyczących pielęgnacji. Sądziłam, że dbam o siebie, a tak naprawdę ignorowałam prawdziwe potrzeby swojego ciała.
Wreszcie powiedziałam: dość. Przecież wiedza o właściwej pielęgnacji i naturalnym pięknie nie może być przed nami ukryta! Po latach pracy z ekspertami oraz z myślą o każdej z nas opracowałam filozofię pielęgnacji SLOW BEAUTY.
Napisałam tę książkę, bo chcę pomóc ci dostrzec to, co w tobie najpiękniejsze – twoje wnętrze.
Chcę, żebyś dbała o swoje naturalne piękno – świadomie, w zgodzie z samą sobą.
Chcę, żebyś pokochała siebie.
Agnieszka

Slow Beauty Agnieszki Pocztarskiej to:
• naturalna pielęgnacja – czyli świadome dobieranie kosmetyków, tak aby zaspokajały indywidualne potrzeby naszej skóry, włosów i ciała
• właściwe odżywianie – czyli dieta zaplanowana tak, aby czuć się dobrze i dostarczać ciału wszystkich potrzebnych mu składników
• dobroczynne rytuały – czyli wypracowanie indywidualnego schematu pielęgnacji, bo przecież u każdej z nas zadziała coś innego.

Agnieszka Pocztarska – wydawczyni portalu czytamyetykiety.pl, najlepiej rozwiniętego polskiego serwisu zajmującego się tematyką świadomych wyborów konsumenckich. Slow Beauty stworzyła w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie poparte rozmowami z ekspertami, w odpowiedzi na rosnącą potrzebę dbania o nasze prawdziwe, naturalne piękno – świadomie oraz w zgodzie ze sobą.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 170x232

Liczba stron: 336

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7101-2

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.