Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Cinda Williams Chima

Zaklinacz Ognia

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska

Pierwszy tom nowej serii „Starcie Królestw”

– Jednego nie rozumiem – dorzuciła Jenna. – W zasadzie te najgorsze rzeczy zaczęły się dziać po wybuchu w zeszłym roku. Dlaczego król myśli, że celowo wysadziliśmy kopalnię?
– A dlaczego myślisz, że tak nie było? – odparł Fletcher pytaniem.
Ich spojrzenia spotkały się na dłuższą chwilę.
– Dobrze – zdecydowała Jenna. – Pomogę wam spalić Arden aż do zgliszczy.<\i>

Trwa wojna między królestwami: Ardenem i Fellsmarchem. Władca Ardenu Gerard nie cofnie się przed niczym, żeby zapanować nad całym kontynentem – nawet przed zniewoleniem czarodziejów. Na jego drodze staje jednak dwoje ludzi, których uczucia zranił za bardzo.

Adrian, syn Wielkiego Maga i królowej Fellsmarchu, marzy o tym, by zostać magicznym uzdrowicielem. Gdy jego ojciec ginie w zasadzce wroga, poprzysięga zemstę i doskonali znajomość trucizn.

Jenna ma na karku tajemnicze znamię, a jej serce bije w rytm płomieni. Przez lata zmuszana była do pracy w kopalniach miasta Delphi. Przyłącza się do walki, gdy żołnierze Ardenu zabijają jej przyjaciół.

Wspólny cel splata losy Adriana i Jenny na ardeńskim dworze. Aby pokonać Gerarda, będą musieli odnaleźć się w świecie, gdzie nie ma prostego podziału na dobrych i złych, wśród ryzykownych sojuszy i pałacowych intryg. Prawda o ich przeznaczeniu okaże się równie niebezpieczna...

Wyrusz z nimi do magicznego Ardenu!

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 136x205

Liczba stron: 480

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-08-14

ISBN: 978-83-7515-427-6

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.