Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ann Liang

Znów mogę cię zobaczyć

Tłumaczenie: Joanna Sobesto

W tym świecie za marzenia płaci się sekretami.

Alice Sun zawsze czuła się niewidzialna w elitarnej szkole pełnej bogatych i sławnych dzieciaków. Jasne, jest najlepszą uczennicą, ale i to niebawem się skończy, bo rodziców nie stać już na wysokie czesne. I jakby w jej życiu było mało problemów, Alice nagle odkrywa, że… naprawdę potrafi znikać!

Niespodziewana moc okazuje się jej wielką szansą. Ile są w stanie zapłacić jej koledzy i koleżanki, by poznać sekrety, które może wykraść tylko ktoś niewidzialny? Czy ta kwota wystarczy, żeby mogła dokończyć naukę w Akademii Airington?

Jednak nie może działać sama. Żeby jej plan się powiódł, Alice potrzebuje pomocy swojego największego rywala – bogatego, denerwującego i nieziemsko przystojnego Henry’ego Li.

Jak daleko posunie się Alice, BY W KOŃCU KTOŚ JĄ ZAUWAŻYŁ?

„Chyba każdy z nas poczuł się kiedyś niewidzialny, ale nikt nie zna tego stanu lepiej niż Alice Sun. Jednego jestem pewna – ta wyjątkowa historia nigdy nie zniknie z mojej głowy”. –
Eli @not.my.high

„Opowieść o tym, jak cienka może być granica między dobrem i złem, szczególnie wtedy, gdy człowiek jest postawiony pod ścianą. Idealne połączenie sympatycznej młodzieżówki z ważnym komentarzem społecznym. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne książki autorki!” – @bestsellerki

NA OKŁADCE ZNAJDUJĄ SIĘ ELEMENTY WIDOCZNE TYLKO POD LAMPĄ UV. UWAGA: WYDANIE LIMITOWANE!

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 376

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-9665-7

Tłumaczenie: Joanna Sobesto

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.